Więcej o mnie

Cześć!

Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że do mnie zaglądasz.

WNĘTRZA to moja miłość. Kocham dobre wzornictwo oraz piękne i funkcjonalne wnętrza. Obcowanie z pięknymi przedmiotami i wnętrzami to mój sposób na życie. Blog powstał po to, abym mogła dzielić się z Tobą moją pasją oraz realizować moje zapędy literacko-fotograficzne.

Z pasji uczyniłam zajęcie. W roku 2016 ukończyłam podyplomowe studia w zakresie projektowania architektury wnętrz i wystawiennictwa na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych w im. Władysława Strzemińskiego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak projektuję wnętrza, zapraszam na stronę magiadomu.com.

  

            

 

PODRÓŻE  – na hasło “jedziemy” skaczę z radości jak pies przed spacerem 🙂

DZIECI – jestem ciężko zakochana w moich  zstępnych. Beznadziejny przypadek 🙂

 

DIY – uwielbiam ozdabiać, przerabiać. Na blogu pokazuję moje wytwory.

RYSUNEK, MALOWANIE – zawsze to lubiłam, teraz odświeżam to zainteresowanie, z ogromną przyjemnością. Na blogu pokazuję, co ostatnio zmalowałam.

   

GOTOWANIE – ma w sobie coś z magii, trochę jak warzenie eliksirów 🙂

FOTOGRAFIA – prawie wszystkie zdjęcia na blogu są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej, piszę o tym. Fotografii uczyłam się między innymi w Londynie, gdzie uzyskałam dyplom City and Guilds Certificate in Photography.

Jestem także TŁUMACZEM JĘZYKA ANGIELSKIEGO. O tym dziale mojej działalności więcej dowiesz się tu: verbatim-tlumaczenia.pl

Zapraszam Cię serdecznie do mojego miejsca w sieci, ale i do kontaktu w realu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości realizacji wspólnych projektów w ramach bloga, zapraszam do lektury zakładki współpraca.

Magda